Töpfer Lactana HA 1 (hypoalergénna počiatočná dojčenská výživa, pre dojčatá od narodenia)

Töpfer Lactana HA 1 (hypoalergénna počiatočná dojčenská výživa, pre dojčatá od narodenia)

Töpfer Lactana HA 1 (hypoalergénna počiatočná dojčenská výživa, pre dojčatá od narodenia)

Výrobca:Topfer GmbH, Nemecko
Kód produktu:6016501
Dostupnosť:Skladom
 • Cena: 13,50€

 • Bez DPH:11,25€

Töpfer Lactana HA 1 hypoalergénna počiatočná dojčenská výživa (kojenecké mlieko), pre dojčatá od narodenia. Počiatočná výživa dojčiat hypoalergénna. Bola vyvinutá na základe poznatkov o zložení materského mlieka. Obsahuje bielkoviny s nízkou hladinou alergénov podobne ako materské mlieko. Obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré dieťa potrebuje k svojmu vývoju počas prvých mesiacov života. Podobne ako materské mlieko obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom (LC-PUFA), ktoré sú veľmi dôležité pre dieťa. Podobne ako materské mlieko, podporuje prirodzenú črevnú flóru s obsahom dôležitých bifido kultúr. Podávanie hypoalegrénnej dojčenskej výživy dieťaťu nie je 100% ochranou pred alergiou, ale znižuje riziko alergie v porovnaní s normálnou dojčenskou výživou. Töpfer Lactana HA 1 znižuje výskyt alergií u detí ohrozených alergiou až o takmer 60 % v prvých šiestich rokoch veku dieťaťa.* (* GINI study, A von Berg, et al (2008) – najväčšia a najrozsiahlejšia nezávislá štúdia podporovaná nemeckou vládou, ktorej výsledky boli potvrdené aj po šiestich rokoch.)

 • Vhodná od narodenia, ak dieťa nie je dojčené,
 • Alebo je vhodná ako doplnenie po dojčení, prípadne ak chcete zmeniť používanú hypoalegénnu výživu.
 • Je hypoalegrénna počiatočná dojčenská výživa od narodenia pre dojčatá s rizikom alergie. Obsahuje veľmi cenné mliečne bielkoviny získané šetrnou hydrolyzáciou s nízkym obsahom alergénov.
 • Má jedinečnú chuť a vôňu.
 • BIFIDO - obsahuje hodnotné bifido kultúry osvedčené po desaťročia, B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum.
 • LC-PUFA - obsahuje dôležité polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom.
 • Je v súlade s najnovšími poznatkami o výžive.
 • Obsahuje dôležité omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny.
 • Spĺňa najprísnejšie kvalitatívne kritériá.
 • Bez lepku.

Ak je podozrenie alebo je dokázaná alergia na kravské mlieko, laktózovú intoleranciu, galaktosémiu a glukózovo galaktózovú maloabsorpciu, Lactana HA 1 sa nemôže používať.

Zloženie: Laktóza, rastlinné oleje, hydrolyzovaný srvátkový proteín, maltodextrín, LCP - zmes olejov* (vaječný olej, rastlinný olej, rybí olej), emulgátor: estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, hydroxid draselný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, vitamín C, L-tyrozín, L-fenylalanín, uhličitan horečnatý, chlorid sodný, hydroxid sodný, L-tryptofan, kultúry bifidobaktérií B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum, taurín, inositol, vitamín E, mliečnan železnatý, L-karnitín, síran zinočnatý, kyselina pantoténová, niacín, síran meďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín K, selenan sodný, biotín, vitamín D, vitamín B12. A ďalšie potrebné vitamíny a minerály.
* polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom


Töpfer získal ocenenie kvality produktov 2013. Pridajte sa ku kvalite aj VY.Obsah: 600 g (2 ks vzduchotesne uzatvorených vreciek s obsahom 300 g)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie