Profil firmy

Mlieko Lactana pochádza zo srdca Nemeckých Álp z oblasti Allgäu. Sú vyrábané v Nemecku v oblasti Allgäu v Bavorských Alpách, ktoré sú známe svojou panenskou prírodou, pastvinami a pasienkami ktoré sa nachádzajú najmä v kopcoch. Uprostred tejto prírody žijú kravičky, ktoré produkujú to najlepšie mlieko, ktoré dodáva mlieku Lactana tak nezameniteľnú chuť, potrebné vitamíny a živiny. To je preto, lebo spásajú nielen kvalitnú trávu, ale aj rôzne bylinky ktoré rastú od určitej nadmorskej výšky. Pre predstavu, z akej oblasti pochádza naše mlieko si môžete pozrieť na niekoľkých foto: a, b, c, d, e, f.

Tradícia od roku 1911. Töpfer ponúka to najlepšie pre vaše dieťatko od výživy až po kozmetiku. V prípade, že nemôžete plnohodnotne dojčiť nemáte dostatok mlieka alebo sa vyskytne zdravotný problém, ktorý vám prirodzené dojčenie znemožní, je preto dobré vedieť, že s produktmi Töpfer to zvládnete hravo.

Töpfer - Prvý výrobca dojčenských mliek v Nemecku.

Max Töpfer bol prvým obchodníkom v Nemecku ktorý vytvoril potrebné podmienky pre priemyselnú výrobu detskej výživy na začiatku 20 storočia. V roku 1911 založil spoločnosť v Bohlene blízko mestečka Liepzig a spolu so známymi doktormi vyvinul tekutú potravu pre dojčatá.

Dôveryhodné značky Töpfer na trhu

V roku 1923 pán Topfer dal premiestniť výrobu do Allgau kde boli materiály na vvýrobu ľahšie dostupné. V roku 1927 vznikla ryžová kaša Töpfer Reisschleim® v spolupráci so známymi profesormi z Charite v Berlíne. V roku 1932, Topfer priniesol na trh Lactopriv® bez mlieka. V tom istom roku prišli na trh s populárnym pšeničným kúpeľom z otrúb Kinder Kleiebad®. Naše dojčenské mlieko bolo vyvinuté v roku 1953 a, tak ako vtedy, aj dnes je stále vyrábané v tej najvyššej kvalite.

Pridajte sa aj Vy k našim spokojným zákazníkom! Najväčšia, najkompletnejšia ponuka detskej výživy a detskej starostlivosti na jednom mieste.

Prečo TOPFER? :

 1. Široký výber vysokokvalitných BIO detských dojčenských mliek od narodenia, pokračovacie dojčenské mlieka, BIO kaše mliečne. BIO kaše nemliečne a detská prírodná kozmetika.
 2. Tovar v ponuke máme skladom.
 3. Obj. do14tej hod., vybavíme v deň objednania (platí v pracovné dni - pondelok až piatok),
 4. Všetok ponúkaný tovar je originálny v originálnom obale vyrobený a balený v NEMECKU.
 5. Distribúcia aj do lekární, bio predajní, e-shopov, pediatrom, nemocniciam.

Topfer tradícia od roku 1911 Nemecké BIO detské dojčenské mlieka, detské počiatočné dojčenské mlieka, detské následné dojčenské mlieka, detská prírodná kozmetika, kaše mliečne a nemliečne. Overené a potvrdené, odporúčané a vyvinuté v spolupráci s pôrodnými asistentkami a detskými lekármi. (www.topfer.sk)

Pridajte sa aj Vy k spokojným zákazníkom! Najväčšia, najkompletnejšia ponuka na jednom mieste.

Všetky produkty prechádzajú cez niekoľko vládnych inštitucií a v prípade akýchkoľvek nedostatkov sa vôbec nedostanú do predaja, spĺňajú najprísnejšie podmienky EÚ, Nemeckej prísnej vlády a s dozorom nezávislých kontról. Špičková kvalita dostupná pre každého, kto chce pre svoje dieťatko urobiť viac ako len o tom rozprávať.

O spoločnosti Töpfer

Spoločnosť Töpfer je spoločnosť s dlhou tradíciou, ktorá bola založená v roku 1911.

Dnes je spoločnosť Töpfer, stredne veľká nemecká firma podnikajúca v potravinárskom a kozmetickom priemysle, pričom svoju výrobu zameriava najmä na dojčenskú výživu, cereálie, prírodnú kozmetiku pre dojčatá a deti a ďalšie špeciálne produkty, všetko výhradne v certifikovanej bio kvalite.

pri výrobe kladieme hlavný dôraz na kvalitu“

Moderné technológie, vysoko citlivé merania, kontrolné systémy a prísne hygienické podmienky - tak, aby vysoké nároky zákazníkov na kvalitu výrobkov boli vždy splnené. Spoločnosť Töpfer má vlastné skúšobné a kontrolné metódy, ktoré predstavujú systém zabezpečovania kvality výrobkov podľa najnovších poznatkov - certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2000 a IFS. A to nie je všetko, spoločnosť Töpfer pravidelne svoju výrobu kontroluje aj prostredníctvom externých a nezávislých kontrolných orgánov, ako je napr. MUVA v Kempten.

Töpfer Prášok Bran“

Jeden z najznámejších výrobkov spoločnosti Töpfer je aj dnes dobre známy a spotrebiteľmi veľmi cenený - Töpfer Prášok Bran kúpeľ pre dojčatá a deti, ktorý je na trhu už 70 rokov, pričom sa stal neoddeliteľou súčasťou nemocníc a je odporúčaný detskými lekármi aj pôrodnými asistentkami. Zaujímavosťou možno je, že dizajnový obal tohto produktu zostal počas celého tohto obdobia takmer bez zmeny, iba samotný produkt bol aktualizovaný čas od času a podľa najnovších výskumov a vedeckých poznatkov.

Prečo si vybrať Töpfer:

 • systém priemyselnej kontroly,
 • certifikované suroviny aj výroba,
 • prísna vládna Nemecká a EÚ kontrola a prísne nezávislé kontroly,
 • prvotriedne suroviny z overených prírodných zdrojov,
 • bio poľnohospodárstvo,
 • moderné patentované pokrokové receptúry,
 • vysoká kvalita každého produktu, garantovaná čistota,
 • malé výrobné šarže pre maximálnu čerstvosť, účinnosť,
 • NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH,
 • výroba, výskum a vývoj zabezpečená vo vlastných firemných laboratóriach Töpfer GmbH.


BIO dojčenské mlieko Töpfer, Umelé dojčenské mlieka Töpfer, BIO, Umelá Töpfer, výživa, BIO, Umelá výživa pre dojča Töpfer, BIO Dojčenské mlieko Töpfer, BIO výživa dojčiat Töpfer, dojčenie s Töpfer, BIO Dojčenská výživa Töpfer, BIO Výživa pre vaše dieťatko Töpfer, BIO detská výživa Töpfer, Špeciálna dojčenská výživa Töpfer, BIO počiatočná dojčenská výživa Töpfer, dojčenská výživa bez laktózy Töpfer, Dojčenská a detská výživa Töpfer, Mliečna výživa pre dojčatá Töpfer, Následná mliečna dojčenská výživa Töpfer, komplexná detská výživa Töpfer, dojčenské mlieka Töpfer, Počiatočná náhradná dojčenská výživa Töpfer, probiotiká Töpfer, podľa vzoru materského mlieka Töpfer, bifido baktérie Töpfer, Pokračovacie dojčenské mlieka Töpfer, Topfer Dojčenská a detská kozmetika, prírodná kozmetika, Prírodná BIO Kozmetika, prírodné produkty, biopotraviny, zdravá výživa, Bio Detská Kozmetika, Bio Kozmetika, Kozmetika pre deti‎, Detská kozmetika, nechtík lekársky, detský šampón, krém na zapareniny, telové mlieko, Kozmetika pre bábätko, tehotenstvo, tehotná, tehotné, pôrod, rodenie, deti, dieťa, nemocnica, tehotne v sestnatich, tv markiza, tv joj, stv