Odporúčanie

Aj napriek tomu, že kvalita našich výrobkov je na veľmi vysokej úrovni, kojenie je nepochybne pre novorodencov to najlepšie, čo môže byť. Materské mlieko im totiž dodáva potrebné živiny a zlepšuje ich imunitu.

Je preto veľmi dôležité, aby žena počas tehotenstva a príprav na kojenie mala vhodnú a vyváženú životosprávu.

Tiež je dôležité zvážiť finančné náklady, ktoré so sebou prináša pravidelné kupovanie a používanie detského dojčenského mlieka. Pri použití detského dojčenského mlieka je veľmi dôležité postupovať presne podľa návodu, tak ako ho uvádza výrobca a poradiť sa so svojim pediatrom. Dojčenská formula je vhodná pre novorodeniatka v prípade, že dieťa nie je kojené aj od narodenia.

Produkty spĺňajú výnos Ministerstva Zdravotníctva SR, podmienky Úradu Verejného Zdravotníctva SR, nariadenia EÚ a veľmi prísnu Nemeckú legislatívu pre dojčenskú výživu.

Töpfer - Prvý výrobca dojčenských mliek v Nemecku.

Max Töpfer bol prvým obchodníkom v Nemecku ktorý vytvoril potrebné podmienky pre priemyselnú výrobu detskej výživy na začiatku 20 storočia. V roku 1911 založil spoločnosť v Bohlene blízko mestečka Liepzig a spolu so známymi doktormi vyvinul tekutú potravu pre dojčatá .

Dôveryhodné značky Töpfer na trhu

V roku 1923 pán Töpfer dal premiestniť výrobu do Allgau kde boli materiály na výrobu ľahšie dostupné. V roku 1927 vznikla ryžová kaša Töpfer Reisschleim® v spolupráci so známymi profesormi z Charite v Berlíne. V roku 1932, Töpfer priniesol na trh Lactopriv® bez mlieka. V tom istom roku prišli na trh s populárnym pšeničným kúpeľom z otrúb Kinder Kleiebad®. Naše dojčenské mlieko bolo vyvinuté v roku 1953 a, tak ako vtedy, aj dnes je stále vyrábané v tej najvyššej kvalite.

BIO dojčenské mlieko Töpfer, Umelé dojčenské mlieka Töpfer, BIO, Umelá Töpfer, výživa, BIO, Umelá výživa pre dojča Töpfer, BIO Dojčenské mlieko Töpfer, BIO výživa dojčiat Töpfer, dojčenie s Töpfer, BIO Dojčenská výživa Töpfer, BIO Výživa pre vaše dieťatko Töpfer, BIO detská výživa Töpfer, Špeciálna dojčenská výživa Töpfer, BIO počiatočná dojčenská výživa Töpfer, dojčenská výživa bez laktózy Töpfer, Dojčenská a detská výživa Töpfer, Mliečna výživa pre dojčatá Töpfer, Následná mliečna dojčenská výživa Töpfer, komplexná detská výživa Töpfer, dojčenské mlieka Töpfer, Počiatočná náhradná dojčenská výživa Töpfer, probiotiká Töpfer, podľa vzoru materského mlieka Töpfer, bifido baktérie Töpfer, Pokračovacie dojčenské mlieka Töpfer, Topfer Dojčenská a detská kozmetika, prírodná kozmetika, Prírodná BIO Kozmetika, prírodné produkty, biopotraviny, zdravá výživa, Bio Detská Kozmetika, Bio Kozmetika, Kozmetika pre deti‎, Detská kozmetika, nechtík lekársky, detský šampón, krém na zapareniny, telové mlieko, Kozmetika pre bábätko, tehotenstvo, tehotná, tehotné, pôrod, rodenie, deti, dieťa, nemocnica, tehotne v sestnatich, tv markiza, tv joj, stv