Bio dojčenské mlieko a výživa, prírodná kozmetika pre bábätká, deti a mamičky. Najkompletnejšia ponuka pre detičky a mamičky.

Bio detská dojčenská výživa, dojčenské kozie mlieko, detské bezlaktózové mlieko, detské kaše, detská prírodná kozmetika a kozmetika pre tehotné mamičky. Dojčenská mliečna výživa vyvinutá podľa vzoru materského mliekaMax Töpfer - Bol prvý výrobca dojčenských mliek v Nemecku. Topfer - "prírodné rozhodnutie", toto motto predstavuje filozofiu spoločnosti Topfer už desaťročia. Viac ako 107 rokov nám dôverujú rodičia, pokiaľ ide o zdravý vývoj svojich detí. Chceme Vám a Vášmu dieťaťu pomôcť už od začiatku, preto pre Vás vyrábame vysokokvalitné detské dojčenské mlieka, detské kaše v tej najlepšej a najvyššej ekologickej kvality a certifikovanú prírodnú kozmetiku pre deti od narodenia. Rozhodnúť sa pre Topfer – to je najprirodzenejšie rozhodnutie. Tiež je prirodzené, že chcete to, čo je najlepšie pre jej/jeho rozvoj, výživu, zdravie, detstvo, šťastie, vzdelanie, priateľstvo, budúcnosť, spomienky…

Radi by sme Vám predstavili a ukázali nové redizajnové obaly dojčenských mliek, ktoré v blízkej budúcnosti prídu aj na Slovensko. Prvýkrát v histórií bude Topfer Lactana 3 len čisto mliečna, nie ovocná ako doteraz.

    

 

  

Produkty Töpfer (mlieka, kaše a kozmetika)
sú vyrábané a balené originálne v Nemecku. 
Töpfer je prvý výrobca
dojčenských mliek v Nemecku.